Dogodki vikend razprodaj pred galerijo

Dogodki vikend razprodaj pred galerijo

Dogodki vikend razprodaj pred galerijo

Umetnost na ulici
prodajna razstava članov DLUL pred Galerijo DLUL na Bregu 22

 • Kje: Galerija DLUL, Ljubljana, Breg 22
 • Kdaj: 21.7., 28.7., 30.8., 19.9.  10h –13h

V primeru slabega vremena se dogodek prestavi.

Umetnost na ulici
umetniške akcije članov DLUL pred Galerijo DLUL na Bregu 22

21. junija 2015 – Jiři Kočica – Odtisi srečanj
28. junija 2015 – Saška Gruden – Vse želje se izpolnijo
30. avgusta 2015 – Saba Skaberne – Kiparski cocktail
19. septembra 2015 – Polona Demšar – Ulica je moj atelje
27. septembra 2015 – Jurij Dobrila – Preiskus rekonstrukcije avtentičnega simbola demokracije v novem okolju / povej naprej

28. junija 2015 – Saška Gruden – Vse želje se izpolnijo

O AVTORJU: Aleksandra Saška Gruden je rojena v Mariboru, kjer je obiskovala Pedagoško fakulteto, kasneje pa na Akademiji za likovno umetnost v Ljubljani diplomirala iz kiparstva. Kot samostojna ustvarjalka v kulturi, deluje na področjih kiparstva, javnih postavitev, performansa in videa in se predstavlja na samostojnih ter skupinskih razstavah doma kot tudi v tujini. Na enem od kiparskih simpozijev v sosednji Avstriji je predstavila delo sestavljeno iz lesenih palic povezanih v obliko „šotora“, ki je kot javna postavitev tam še vedno na ogled.

O PROJEKTU: Postavitev VSE ŽELJE SE IZPOLNIJO skuša skozi nasprotija in izključevanja izpostaviti potrebo, da si uresničimo želje; če je človek je del vesolja, pomeni, da mora misli usmeriti tudi v to, kako njegovi zakoni delujejo.
Postavitev sestavljena iz lesenih palic povezanih v obliko tipija (šotora) v katerega vstopimo in v njem na listek napišemo željo, ki jo nato pritrdimo na eno od palic, tako skuša nekoliko humorno obravnavati človekovo potrebo po preverjanju in kontroliranju stvari tako, da uresničuje lastne želje.
Vabljeni

Razprodaja likovnih del in ustvarjanje podob Ljubljane pred galerijo
 • Kje: Galerija DLUL, Ljubljana, Breg 22
 • Kdaj: 31.8.2014, 10h –13h
uradno odprtje novih prostorov Galerije DLUL
 • Kje: Galerija DLUL, Ljubljana, Breg 22
 • Kdaj: 13.9.2014, od 10. ure dalje
 • Več: uradno odprtje z županom mesta Ljubljane gospodom Zoranom Jankovićem, razprodaja likovnih del, ustvarjanje podob Ljubljane pred galerijo, glasbena spremljava Lada Jakše, gost Andrej Rozman Roza, druženje, pogostitev in zabava
Razprodaja likovnih del na temo EMONA –LJUBLJANA,
 • Kje: Galerija DLUL, Ljubljana, Breg 22
 • Kdaj: 27.9.2014, 10h – 13h
 • Več: ustvarjanje podob Ljubljane pred galerijo
Razprodaja likovnih del na temo EMONA – LJUBLJANA
 • Kje: Galerija DLUL, Ljubljana, Breg 22
 • Kdaj: 5.10.2014, 10h – 13h
 • Več: ustvarjanje podob Ljubljane pred galerijo

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.