Razpisi, natečaji in pozivi

  Podelitev nagrad in priznanja Ivane Kobilca

  06.12.2018

  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana je letos prvič podelilo dve nagradi in priznanje,  poimenovane po eni naših najvidnejših slikark Ivani Kobilca.   Nagrado Ivane Kobilca za življenjsko delo prejme akademski slikar in grafik Ivo Mršnik. Utemeljitev žirije Ivo Mršnik (1939) je že v sedemdesetih letih...

  0
  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana
 • Vabilo na podelitev nagrad

  28.11.2018

  Vljudno vabljeni na svečano podelitev nagrad in priznanja Ivane Kobilca 2018 v torek, 4. 12. ob 18. uri v Narodno galerijo, Prešernova 24, Ljubljana.   Društvo likovnih umetnikov Ljubljana bo letos prvič podelilo dve nagradi in priznanje,  poimenovane po eni naših najvidnejših slikark Ivani...

  0
  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana
 • Razpis za nagradi in priznanje Ivane Kobilca v letu 2018

  25.10.2018

  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana na osnovi Pravilnika o podeljevanju nagrade Ivane Kobilca, ki ga je 10. oktobra 2018 sprejel Umetniški svet DLUL in potrdil IO DLUL, objavlja   Razpis za nagradi in priznanje Ivane Kobilca v letu 2018   Nagrado Ivane Kobilca za aktualno...

  2
  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana
 • Donacija dohodnine

  03.10.2018

  Pozdravljeni. Če še ne veste komu bi namenili del vaše dohodnine, bo spodnji link pravi za vas. Po kliku nanj se vam na računalnik prenese obrazec za donacijo dohodnine, ki jo nato lahko donirate Društvu likovnih umetnikov Ljubljana. Za vašo donacijo in čas se...

  0
  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana
 • Prijavnica za razstave 2019

  22.08.2018

  Spoštovani, na spodnjem linku imate dostop do prijavnice za razstavni program 2019. Po kliku na link se prenese prijavnica na vaš računalnik. http://www.dlul-drustvo.si/wp-content/uploads/2014/09/Prijavnica-DLUL-2019.doc

  0
  Društvo likovnih umetnikov Ljubljana