Dogodki vikend razprodaj pred galerijo

Dogodki vikend razprodaj pred galerijo

 

Umetnost na ulici
prodajna razstava članov DLUL pred Galerijo DLUL na Bregu 22

 

V primeru slabega vremena se dogodek prestavi.

Umetnost na ulici
umetniške akcije članov DLUL pred Galerijo DLUL na Bregu 22

21. junija 2015 – Jiři Kočica – Odtisi srečanj
28. junija 2015 – Saška Gruden – Vse želje se izpolnijo
30. avgusta 2015 – Saba Skaberne – Kiparski cocktail
19. septembra 2015 – Polona Demšar – Ulica je moj atelje
27. septembra 2015 – Jurij Dobrila – Preiskus rekonstrukcije avtentičnega simbola demokracije v novem okolju / povej naprej

28. junija 2015 – Saška Gruden – Vse želje se izpolnijo

O AVTORJU: Aleksandra Saška Gruden je rojena v Mariboru, kjer je obiskovala Pedagoško fakulteto, kasneje pa na Akademiji za likovno umetnost v Ljubljani diplomirala iz kiparstva. Kot samostojna ustvarjalka v kulturi, deluje na področjih kiparstva, javnih postavitev, performansa in videa in se predstavlja na samostojnih ter skupinskih razstavah doma kot tudi v tujini. Na enem od kiparskih simpozijev v sosednji Avstriji je predstavila delo sestavljeno iz lesenih palic povezanih v obliko „šotora“, ki je kot javna postavitev tam še vedno na ogled.

O PROJEKTU: Postavitev VSE ŽELJE SE IZPOLNIJO skuša skozi nasprotija in izključevanja izpostaviti potrebo, da si uresničimo želje; če je človek je del vesolja, pomeni, da mora misli usmeriti tudi v to, kako njegovi zakoni delujejo.
Postavitev sestavljena iz lesenih palic povezanih v obliko tipija (šotora) v katerega vstopimo in v njem na listek napišemo željo, ki jo nato pritrdimo na eno od palic, tako skuša nekoliko humorno obravnavati človekovo potrebo po preverjanju in kontroliranju stvari tako, da uresničuje lastne želje.
Vabljeni

Razprodaja likovnih del in ustvarjanje podob Ljubljane pred galerijo

 

uradno odprtje novih prostorov Galerije DLUL

 

Razprodaja likovnih del na temo EMONA –LJUBLJANA,

 

Razprodaja likovnih del na temo EMONA – LJUBLJANA

Morda vam bo všeč tudi...