NOVOLETNA PRODAJNA RAZSTAVA

Novoletna prodajna razstava

 

Z novoletno prodajno razstavo članov Društva likovnih umetnikov Ljubljana želimo približati likovno umetnost vsakemu posamezniku različne stroke in različne generacije. Tovrstna razstava nudi možnost predstavitve in prodaje umetniških del širokemu krogu kupcev in zbiralcev. Na razstavi so razstavljena manjša likovna dela, s čimer je likovno delo cenovno dostopno mnogim in vsi ljudje lahko pridejo v stik z vrhunsko umetnostjo, saj le ta nudi nenadomestljivo izkušnjo vsakemu posamezniku.

Razstava je zasnovana za vse ljubitelje umetniških del, kjer nakup oziroma prodaja likovnih del pomeni enostavno dostopnost in preglednost v svetu vizualne umetnosti, pa najsi bo posamezna slika, kip, grafika, fotografija ali risba namenjena za darilo, naložbo, zbirateljstvo ali estetski užitek.

Andreja Čeligoj, Nataliya Gorza, Primož Pugelj, Urška Toman, Miran Kreš, Breda Sturm, Paola Korošec, Mojca Smerdu, Aleksander J. Potočnik, Jelka Flis, Boštjan Kavčič, Josip Gorinšek, Hamo Čavrk, Nedeljko Pečanac, Elena Churnusova, Eva Heimer, Simona Erjavec, Neva Bilač, Darja Lovak, Dejan Cedilnik, Nina Zelenko, Marija Prelog, Marjeta Medved, Vlado Stjepič, Polona Demšar, Nora De Saint Picman, Andrej Pavlič, Žarko Vrezec, Vesna Čadež, Dušan Muc, Vesna Drnovšek, Mira Uršič, Catherina Zavodnik, Marija Flegar, Bojan Bensa, Brina Torkar in Tisa Križaj, Barbara Jurkovšek, Beti Bricelj, Dušan Tršar, Jožef Vrščaj, Andrea Gregorič, Milena Gregorčič, Tanja Špenko, Ksenija Makarovič, Maša Gala, Arven Šakti Kralj Szomi

US in IO DLUL

 

Društvo likovnih umetnikov Ljubljana

 

  • Mestna občina Ljubljana

 

Morda vam bo všeč tudi...