Javni poziv za sodelovanje na razstavi PODOBE ŽIVALI V SLOVENSKEM KIPARSTVU

Članom DLUL

Javni poziv za sodelovanje na skupinski razstavi

PODOBE ŽIVALI V SLOVENSKEM KIPARSTVU

Razpis za sodelovanje na skupinski razstavi PODOBE ŽIVALI V SLOVENSKEM KIPARSTVU, ki bo potekala na Ljubljanskem gradu med 14.10 in 16.12.2015, v razstavnih prostorih KAZEMATE. Izbor del (do pet del večjih dimenzij primernih za razstavni prostor Kazemate) bo opravila strokovna petčlanska komisija. Dela bodo vključena v razstavo starejše generacije članov Društva likovnih umetnikov Ljubljana, katere predizbor je opravil kustos razstave dr. Lev Menaše.

PRIJAVA MORA VSEBOVATI:

1. 2 – 3 fotografije dela v jpg ali pdf (najmanj 300 dpi)

2. Opis in dimenzije dela

3. Življenjepis

4. Kontakt (ime in priimek, elektronska pošta, mobilna tel. št.)

1. POMEMBNO:

– Prijavitelje opozarjamo, da se na javni poziv lahko prijavijo samo posamezniki, ki so člani Društva likovnih umetnikov Ljubljana.

– Prijavljitelj mora imeti poravnano članarnino za zadnja tri leta.

– Obveznosti prijavitelja so naslednje:

• strokovna in tehnična postavitev objekta

• dostava dela

• priprava fotografskega gradiva

ROK IN NAČIN PRIJAVE:

Rok za oddajo vaših predlogov je ponedeljek 4.maj 2015.

Prosimo, da vloge s prilogami oddate po elektronski pošti na e-naslov: info@dlul-drustvo.si in s pripisom ZADEVA: PRIJAVA KAZEMATE 2015 ali prijave pošljete na naslov Društvo likovnih umetnikov Ljubljana, Breg 22, 1000 Ljubljana (s pripisom: PRIJAVA KAZEMATE 2015).

Prijav osebno ne sprejemamo.

IZBOR PROJEKTOV:

O izboru projektov bodo prijavitelji obveščeni najkasneje 30 dni po preteku roka oddaje prijav.

Prijave bo obravnavala petčlanska komisija, ki jo sestaljajo kustos razstave dr. Lev Menaše, člani Izvršnega odbora in umetniškega sveta Društva likovnih umetnikov Ljubljana.

Veselimo se vaših predlogov in sodelovanja!

Predsednica DLUL,

Polona Demšar, mag. um.