PREDAVANJA V GALERIJI DLUL – Dražba sodobne slovenske umetnosti

PREDAVANJA V GALERIJI DLUL – Dražba sodobne slovenske umetnosti

 

V okviru Dražbe sodobne slovenske umetnosti, bomo v Galeriji DLUL gostili:

  • torek 17. novembra, ob 18. uri:  predavanje dr. Mihe Ažmana o razmerah na umetnostnem trgu v Združenih državah Amerike
  • četrtek 19. novembra, ob 18. uri: panelna diskusija med davčnim strokovnjakom mag. Boštjanom Petauerjem in predsednikom ZDSLU Alešem Sedmakom o veljavni davčni zakonodaji, ki ureja nakupe umetnin doma, in primeri davčnih olajšav v Evropski uniji,
  • petek 20.novembra, ob 18.uri: predavanje Nikole Albanežeja, prof. umetnostne zgodovine in sodnega izvedenca ter cenilca za likovno umetnost v imenu  galerije, založbe in avkcijske hiše K o n t u r a (Zagreb) – o stanju na hrvaškem umetnostnem trgu.

LEPO VABLJENI!

 

Morda vam bo všeč tudi...