DRAŽBA SODOBNE SLOVENSKE UMETNOSTI

DRAŽBA SODOBNE SLOVENSKE UMETNOSTI

 

PRIJAVA NA DRAŽBO SODOBNE SLOVENSKE UMETNOSTI: prijavnica

 

KATALOG DRAŽBENIH DEL SI LAHKO OGLEDATE tukaj

 


SODELUJOČI AVTORJI:

Milan Batista / Bojan Bensa / Uršula Berlot / Emerik Bernard / Jiri Bezlaj / Janez Boljka /Jakov Brdar / Hamo Čavrk / Zvonko Čoh / Polona Demšar / Jurij Dobrila / Katja Felle / Mitja Ficko / Črtomir Frelih / Klementina Golija / Milena Gregorčič / Marjan Gumilar / Herman Gvardjančič / Zdenko Huzjan / Rihard Jakopič / Marko Jakše / Barbara Jurkovšek / Kajtna Simon / Bogoslav Kalaš / Azad Karim / Dušan Kirbiš / Stojan Knežević / Aleksij Kobal / Silvester Komel / Paola Korošec / Bine Krese / Vladimir Leben / Lojze Logar / Miha Maleš / France Mihelič / Silvester Plotajs SIcoe / Marjan Pogačnik / Ivo Prančič / Arjan Pregl / Pugelj Primož /Jasna Samarin / Saba Skaberne / Jošt Snoj / Zora Stančič / Tugo Šušnik / Šuštar Maruša / Drago Tršar / Dušan Tršar / Klavdij Tutta / Milena Usenik / Žarko Vrezec / Joni Zakonjšek / Boris Zaplatil / Mojca Zlokarnik


 

RAZSTAVO DRAŽBENIH DEL si lahko ogledate od 10. 11. do 18. 11. v Galeriji DLUL, Breg 22.

 

 

Odpiralni čas Galerije DLUL: ponedeljek – petek: 10h – 14h in 16h – 19h

                                                            sobota – nedelja:      10h – 14h

 

 

https://www.facebook.com/dlul.drustvo.si/

http://www.artauction.info/

http://www.antikvariat-glavan.si/

 

 

Projekt so podprli:

Društvo likovnih umetnikov Ljubljana

Ministrstvo za kulturo RS

Društvo Visart

Zveza prijateljev mladine Slovenije

Generali

 

 

Društvo likovnih umetnikov Ljubljana

Breg 22

1000 Ljubljana

T: +386 1 434 94 65

E: info@dlul-drustvo.si

www.dlul-drustvo.si

 

 

Morda vam bo všeč tudi...