MI ŠE VEDNO PLAVAMO, poletna prodajna razstava članov DLUL, 30.7. – 6.8.2018

Društvo vsako poletje pripravi skupinsko razstavo svojih članov, ki se predstavijo s po dvema ali tremi deli manjših in večjih formatov različnih tehnik. Razstavljene so grafike, slike, risbe in skulpture 31. uveljavljenih likovnih ustvarjalcev, ki delujejo v osrednjem slovenskem prostoru. Na prodajni razstavi je mogoče izbirati med 63 likovnimi deli naslednjih umetnikov: Miloš Dekić, Pšenica Kovačič, Milena Gregorčič, Marina Bahovec, Janez Černač , Zora Stančič, Marija Prelog, Marjeta Medved, Urša Toman, Andreja Gregorič, Vesna Drnovšek, Anka Kočevar, Annmarie Prah, Nik Anikis Skušek, Alenka Ana Stante, Milena Kafol, Žiga Korent, Matej Zorec, Andreja Srna, Dani Žbontar, Tanja Špenko, Metka Pepelnak, Nina Kočar, Nataša Segulin, Brane Širca, Ksenija Makarovič, Andrej Pavlič, Vesna Blagotinšek, Klemen Zupanc, Mojca Sekulič Fo, Drago Leskovar, Mojca Zlokarnik, Nataša Ribič Štefanec

Morda vam bo všeč tudi...